JESTEŚMY NAJLEPSZYMI SPORTOWCAMI!

Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Kamiennej Górze - jak zawsze na koniec roku - ogłosił właśnie wyniki  współzawodnictwa sportowego szkół powiatu kamiennogórskiego. Po analizie zawodów organizowanych do 12 marca 2020 r. i podliczeniu punktacji okazało się, że  rywalizację we wszystkich kategoriach wygrali reprezentanci naszej szkoły!  Do klasyfikacji szkół wliczono 10  najlepszych wyników Igrzyskach Dzieci oraz Igrzyskach Młodzieży Szkolnej.

Oto wyniki – szkoły, które zajęły trzy najlepsze miejsca:

IGRZYSKA DZIECI

Dziewczęta:

2. Szkoła Podstawowa w Lubawce
  3. Szkoła Podstawowa w Pisarzowicach

Chłopcy:

2. Szkoła Podstawowa w Pisarzowicach
  3. Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

Dziewczęta:

2. Szkoła Podstawowa w Lubawce
  3. Szkoła Podstawowa w Krzeszowie

Chłopcy:

2. Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra
  3. Szkoła Podstawowa w Krzeszowie

Naszym sportowcom oraz nauczycielom wychowania fizycznego składamy gorące gratulacje!

Niestety, zawodnicy nie będą mogli zaprezentować się osobiście na  Spotkaniu Mistrzów Sportu Szkolnego, gdyż z uwagi na sytuację epidemiczną w tym roku szkolnym gala nie odbędzie się.

Więcej informacji znajdziecie na stronie MOS – link poniżej: