EGZAMIN ÓSMOKLASISTY 2020

W dniach 16 - 18 czerwca odbył się w naszej szkole egzamin ósmoklasisty, do którego przystąpili wszyscy uczniowie klas 8. Każdego dnia rozwiązywali zadania z innego przedmiotu - języka polskiego, matematyki oraz języka obcego (angielskiego lub niemieckiego). Z uwagi na epidemię koronawirusa po raz pierwszy w historii szkoły egzamin przebiegał w niezwykłych warunkach, został zorganizowany zgodnie z wytycznymi MEN, GiS i MZ. Wszyscy uczniowie zachowywali się wzorowo. Nad ich bezpieczeństwem czuwali nauczyciele pracujący w zespołach nadzorujących.  Egzamin przebiegał sprawnie i bez zakłóceń. Na wyniki czekamy do 31 lipca. Po odebraniu zaświadczenia absolwenci mają obowiązek dostarczyć je w terminie do 4 sierpnia do wybranych szkół ponadpodstawowych. Życzymy jak najlepszych wyników!