KAMIENNA GÓRA – MIASTEM BEZ BARIER

11 marca został rozstrzygnięty szkolny etap konkursu pod hasłem  „Kamienna Góra – miastem bez barier”. Jego organizatorem jest Zespół Szkół Specjalnych w Kamiennej Górze.  W konkursie mogli wziąć udział wszyscy uczniowie z SP nr 2. Zadaniem uczestników było wykonanie pracy plastycznej przedstawiającej nasze miasto jako miejsce przychylne dla wszystkich mieszkańców. Młodzi artyści zaprezentowali w swoich ilustracjach sposoby przełamywania barier architektonicznych, dostrzeganie osób o specyficznych potrzebach, ukazali integrację społeczną w naszym mieście.

Spośród wykonanych prac jury wyłoniło laureatów konkursu, których ilustracje zostały przekazane do Organizatora. Wyniki konkursu poznamy 28 marca.

Laureaci klas 1-3:

• Wanesa Poźniak 6c
  • Wiktoria Ostrowska 6c
  • Eliza Maciejewska 7b

Gratulujemy i życzymy sukcesów!

Organizatorki szkolnego etapu konkurs: p. A. Kania, p. A. Tatko - Fujar, p. B. Lorenc

AK