WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU GEOGRAFICZNEGO GEO-PLANETA

Uczniowie z SP nr 2 w Kamiennej Górze po raz drugi wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym GEO-PLANETA organizowanym przy współpracy merytorycznej z Uniwersytetem Warszawskim. Młodzież w ramach konkursu przygotowywała prace w formie albumowej na temat: „Najpiękniejsze regiony Polski”.  W folderach przedstawiali oni wybrane przez siebie obszary takie jak: Pojezierze Mazurskie, Kotlina Kłodzka, Sudety, Karpaty, Pobrzeża, Nizina Śląska. Uczniowie zaprezentowali w nich historię, atrakcje turystyczne oraz środowisko geograficzne wybranych regionów.

Oto wyniki konkursu:

Natalia Pogońska z klasy 8C uzyskała wynik bardzo dobry w skali kraju w kategorii: praca indywidualna. Pozostali nasi uczniowie otrzymali wyróżnienia w skali całego kraju. Są to następujące osoby: Katarzyna Szewczyk i Jakub Kosal z klasy 8B oraz Maciej Kwiecień, Karolina Zięba i Aleksandra Majak z klasy 8C.

Gratulujemy wyników !!!

Opiekun: p. Edyta Hamberger