„Ogród miłości wyrasta w sercu Babci i Dziadka”

(autor nieznany)

23 stycznia uczniowie klasy 2a zorganizowali spotkanie z okazji Święta Babci i Dziadka.

Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego  w tym szczególnym dniu dzieci pamiętały o Nich  i wspólnie ze swoją panią i rodzicami przygotowały wzruszający program artystyczny, piękne portrety, którymi udekorowały salę oraz słodki poczęstunek. Licznie przybyli goście zajęli miejsca i z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie występu swoich wnucząt. Na twarzach dzieci widać było ogromną radość oraz skupienie. Drugoklasiści  zaprezentowali program artystyczny i wręczyli własnoręcznie wykonane laurki dla swoich ukochanych Babć i Dziadków. Wszyscy z dumą patrzyli na wnuczęta, które w wierszach, ciepłych słowach i piosenkach wyraziły swoją miłość i szacunek. Babcie i Dziadkowie z sentymentem opowiadali wnukom o swojej szkole. Gościom towarzyszyły radość, uśmiech oraz łzy wzruszenia.

JM