CHARYTATYWNY KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY

Na pięknie udekorowanych stoiskach, przy dźwiękach kolęd, można było zakupić słodkości oraz przepiękne ozdoby świąteczne wykonane przez rodziców, uczniów i nauczycieli. Największym zainteresowaniem cieszyły się ręcznie dekorowane pierniczki, stroiki z pachnących gałązek oraz bombki choinkowe wykonane z masy solnej. Wspólnym wysiłkiem udało się nam zebrać kwotę 1901,71 zł, którą przeznaczymy na transport karmy dla zwierząt z wałbrzyskiego schroniska. Pozostałe fundusze przekażemy na pomoc potrzebującym w ramach  akcji „Niebieski Mikołaj” oraz „Pola Nadziei”.

Szkolna Grupa Wolontariuszy „Świetliki” od wielu lat współpracuje z Fundacją Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci, niosącą pomoc maluchom z województwa dolnośląskiego. W tym roku w ramach akcji „Pola nadziei” rozdawaliśmy ulotki, balony oraz zachęcaliśmy do nabycia pięknych kalendarzy przygotowanych przez fundację. Dochód z ich sprzedaży zostanie w całości przekazany na opiekę nad chorymi dziećmi.

Bardzo dziękujemy za wsparcie i pomoc w organizacji kiermaszu.
Było świątecznie i magiczne

Szkolna Grupa Wolontariuszy „Świetliki”