JARMARK BOŻONARODZENIOWY

13 grudnia na kamiennogórskim rynku rozpoczął się Jarmark Bożonarodzeniowy. Wśród atrakcji tego wydarzenia są prezentacje pt. Kamiennogórzanie na świątecznej scenie, które rozpoczęły się od występu uczniów naszej szkoły. Pierwsza wystąpiła Ola Majak. Ósmoklasistka wykonała pastorałkę „Gore gwiazda Jezusowi”. Następnie swoje talenty taneczne zaprezentowali uczniowie klasy 3c: Kaja Bugaj, Hubert Fijał, Inez Chmielewska, Antek Garlicki, Hania Herman, Kuba Wieczorek oraz Milena Gonera i Adam Kwiatkowski. W mroźnej scenerii  zatańczyli sambę i chachę.  Natomiast  „Skrzypi wóz” i „Szczęśliwych dni” to piosenki o tematyce świątecznej, które  zaśpiewali uczestnicy koła muzycznego: Angela Wojtas, Ola Majak, Nikola Nowak, Zuzia Niezgoda,  Maja Zioła, Blanka Jerzak, Ala Gajo, Maja Mitczak, Samanta Chojnacka, Oliwia Dalecka-Danielewicz, Julka Szkarłat oraz Wiktor Kanik - Wędłowski.

Mimo zimna i przenikliwego wiatru  młodzi artyści żywiołowo wykonali przygotowane prezentacje, rozgrzewając zgromadzoną na rynku publiczność.

Opiekunowie: p. Alicja Kania, p. Marek Homoncik

AK