SPOTKANIE Z ZORZĄ POLARNĄ – KONKURS PLASTYCZNY

Uczniowie klas 6 i 7 wzięli udział  w VI Ogólnopolskim  Konkursie Twórczości Plastycznej Dzieci  i Młodzieży „NIEBO W KOLORZE – SPOTKANIE Z ZORZĄ POLARNĄ”.

Organizator - Stowarzyszenie TRAKT z siedzibą w Płocku, zaprosił do udziału w konkursie, aby  zainteresować dzieci i młodzież tematyką zorzy polarnej oraz związkami środowiska przyrodniczego z życiem człowieka. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 15 stycznia 2020 r.

Natomiast 17 grudnia został  on rozstrzygnięty w SP nr 2 na etapie szkolnym.

Oto laureaci:

Wiktoria Leśniak

Wiktoria Szubert

Alicja Jacak

Gratulujemy ciekawych pomysłów i pięknych prac. Czekamy na wyniki konkursu – życzymy sukcesów. Prace laureatów można obejrzeć na szkolnej stronie internetowej, w zakładce Galeria.

Organizatorki szkolnego etapu konkursu: p Alicja Kania, p. Agnieszka Tatko-Fujar

AK

ATF