KONKURS NA KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ

11 grudnia został rozstrzygnięty Konkurs Religijno-Plastyczny pod hasłem: „Kartka bożonarodzeniowa”. Został on zorganizowany przez p. Elżbietę Rosłon, w czasie lekcji religii w klasie 2c. Podczas jednej z grudniowych katechez dzieci charakteryzowały tradycje bożonarodzeniowe, które stał się inspiracją do zainicjowania tego konkursu. Zadaniem drugoklasistów było samodzielne wykonanie kartki bożonarodzeniowej oraz zredagowanie świątecznych życzeń. Dzieci narysowały m.in. Świętą Rodzinę, Świętego Mikołaja, choinkę, renifera, a także stajenkę betlejemską. Życzyły swoim bliskim radosnych, błogosławionych, spędzonych w rodzinnej atmosferze Świąt Bożego Narodzenia.

Jury, w składzie p. Monika Nackowska, p. Elżbieta Rosłon oraz uczniowie kl. 2c, po naradzie wyłoniło zwycięzców.

Oto wyniki konkursu:

I m.Konstancja Adamczyk, Seweryn Skoczeń
II m.Julia Harasz, Krystian Steczko
III m.Jakub Chmielewski

Wyróżnienia:

Anastazja Biel
Hanna Cebula
Norbert Długosz
Lena Skoczeń
Weronika Suska
Nadia Urbańska
Julia Węglińska
Aleks Wojtkiewicz

Wszystkim uczniom z kl. 2c gratulujemy samodzielności, kreatywności oraz motywacji. Życzymy dalszych sukcesów.

ER