ODWIEDZINY W DOMU SENIORA „WILLMANOWA POKUSA” W KRZESZOWIE

15 listopada  Szkolna Grupa Wolontariuszy „Świetliki”, odwiedziła Dom Seniora „Willmanowa Pokusa” w Krzeszowie. Uczniowie wraz z p. Moniką Stawarz przygotowali warsztaty, podczas których wspólnie z seniorami wykonali ozdoby choinkowe z masy solnej. Podczas kolejnego spotkania zostaną one ozdobione i przekazane na krzeszowski jarmark, w którym podopieczni Domu Seniora co roku aktywnie uczestniczą. Ponadto, nasze szkolne „Świetliki” podarowały seniorom pamiątkowe zdjęcie, oraz autorski wiersz z życzeniami z okazji Ogólnopolskiego Dnia Seniora. Następnie uczniowie zaprosili mieszkańców „Willmanowej Pokusy” na samodzielnie przygotowany słodki poczęstunek. Spotkanie sprawiło mnóstwo radości wszystkim uczestnikom. Już teraz planowane są kolejne wizyty, które z pewnością będą piękną lekcją życzliwości i empatii.

M.S.