TEN MAGICZNY CZAS

18 Ogólnopolski Konkurs Plastyczny na projekt kartki pocztowej o tematyce świątecznej i zimowej pt. „Ten magiczny czas” jest dla uczniów naszej szkoły kolejną okazją do zaprezentowania swoich talentów. Organizator  tego wydarzenia - Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu ogłosi wyniki konkursu 22 listopada na stronie internetowej muzeum www.muzeum.wroclaw.pl oraz na portalu Facebook.

Regulamin przewiduje wyłonienie laureatów – 1, 2, 3 miejsca oraz przyznanie wyróżnień. Najlepszy projekt otrzyma tytuł Grand Prix i zostanie  wydany w formie kartki pocztowej.

Oto laureatki etapu szkolnego:

- MAJA MUCHA kl. 7c

- OLIWIA GÓRECKA kl. 6c

- OLIWIA BOGDZIEWICZ kl. 5b

Laureatkom gratulujemy i czekamy na rozstrzygnięcie kolejnego etapu – trzymamy kciuki.

Organizatorski konkursu (etap szkolny): p. Alicja Kania, p. Agnieszka Tatko - Fujar

AK