DZIEŃ PAPIEŻA JANA PAWŁA II

23 października w czasie piątej oraz szóstej lekcji uczniowie klas szóstych i siódmych wraz z wychowawcami uczestniczyli w apelu z okazji Dnia Papieża Jana Pawła II. Zgromadzeni mieli okazję powspominać Ojca Świętego Jana Pawła II. Zorganizowane spotkanie miało charakter słowno-muzyczny. Dzięki przygotowanej prezentacji multimedialnej i zamieszczonych w niej tekstach wszyscy obecni mogli wraz z członkami szkolnego koła muzycznego zaśpiewać takie utwory jak: „Lolek”, „Tłumy serc”, „Ty prowadzisz nas”, „Ojcze święty”, „Barka”. Podsumowaniem uroczystej akademii było wystąpienie pani dyrektor - Anny Kalisiewicz, która podziękowała dzieciom oraz nauczycielom za przygotowanie „lekcji o Świętym Janie Pawle II”, a następnie wskazała „Papieża-Polaka” jako wzór do naśladowania dla wszystkich ludzi.

Szczególne podziękowania za zaangażowanie oraz wzorową postawę kierujemy do wszystkich dzieci, które należą do szkolnego koła muzycznego. Ponadto, dziękujemy także za pomoc w przygotowaniu apelu p. Markowi Homoncikowi, uczniom kl. 7a oraz Oliwii Sroce - uczennicy kl. 6b.

Zdjęcia z apelu można obejrzeć na naszej szkolnej stronie internetowej: https://sp2kamiennag.szkolnastrona.pl, w zakładce Galeria.

Organizatorzy:

p. Agnieszka Tatko-Fujar (dekoracje, oprawa muzyczna)

p. Alicja Kania (oprawa muzyczna)

p. Elżbieta Rosłon (dekoracje, oprawa słowna - prezentacja multimedialna)

ER