XIX EDYCJA T@LENTY INFORMATYCZNE 2019 - ZESPÓŁ SZKÓŁ POLITECHNICZNYCH "ENERGETYK"

29 maja 2019 r. w Zespole Szkół Politechnicznych „Energetyk” odbył się konkurs pt.: "T@lenty Informatyczne" dla uczniów klas podstawowych. 40 uczestników przystąpiło do pierwszego etapu, w którym rozwiązywali test wyboru dotyczący szeroko rozumianej informatyki.

Dziesięciu uczniów z najlepszymi wynikami przeszło do finału, gdzie mogli się wykazać swoimi umiejętnościami praktycznymi - przed komputerem. Zadania z części praktycznej obejmowały zagadnienia z zaawansowanej obsługi pakietu biurowego (edytora tekstu, arkusza kalkulacyjnego, prezentacji multimedialnej).

W konkursie wzięło udział troje uczniów z SP2 w Kamiennej Górze – Julia Paluch kl. 7b, Domina Bogdziewicz kl. 8a, Bartosz Płuciennik kl. 8a.

Wyniki:

Do finału, wśród 10 najlepszych, zakwalifikował się uczeń Bartosz Płuciennik - opiekun Marcin Maguda.

Gratulujemy!